„VSA – Vilnius“ Popiežiaus Pranciškaus viešnagės metu dirbs ir naktimis

Jau šį savaitgalį tikintieji, ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų pasaulio šalių, užplūs sostinę. Daugelyje miesto vietų, kuriose Šventasis Tėvas bendraus su minia, atliekų surinkimu rūpinasi UAB „VSA – Vilnius“. Įmonė jau pasirengusi istoriniam vizitui.

„Darysime viską, kad vilniečiai ir miesto svečiai sutiktų popiežių švariame mieste. Bendrovė savo iniciatyva rugsėjo 22-23 d. dirbs ne dienomis, kaip numatyta grafikuose, o naktimis. Prašome gyventojų supratimo ir pagalbos. Jei Jūsų atliekos buvo išvežamos savaitgalio dienomis, palikite konteinerius prieinamose neužrakintose vietose kaip numatyta taisyklėse iki pat ryto. Popiežiaus Pranciškaus vizito metu bendrovė „VSA – Vilnius“ pasirengusi dirbti tiek, kiek reikės. Nuo šiandien dar labiau įmonės vadybininkai stebės padėtį ir, jei reikės, mesime papildomus pajėgumus “, – sakė UAB „VSA – Vilnius“ Paslaugų organizavimo vadovas Laurynas Kazlauskas.

UAB „VSA – Vilnius“ šiuo metu dirba 149 darbuotojai. Įmonės administracija prašo vilniečių būti pakantiems atliekų tvarkytojams, kurie savaitgalį galimai sudrums jų ramybę – dėl eismo ribojimo sostinėje komunalininkų šiukšliavežiai dirbs nuo 22 iki 6 val.

grįžti atgal