„VSA – Vilnius“ Popiežiaus Pranciškaus viešnagės metu dirbs ir naktimis

4

Jau šį savaitgalį tikintieji, ne tik iš Lietuvos, bet ir kitų pasaulio šalių, užplūs sostinę. Daugelyje miesto vietų, kuriose Šventasis Tėvas bendraus su minia, atliekų surinkimu rūpinasi UAB „VSA – Vilnius“. Įmonė jau pasirengusi istoriniam vizitui.

„Darysime viską, kad vilniečiai ir miesto svečiai sutiktų popiežių švariame mieste. Bendrovė savo iniciatyva rugsėjo 22-23 d. dirbs ne dienomis, kaip numatyta grafikuose, o naktimis. Prašome gyventojų supratimo ir pagalbos. Jei Jūsų atliekos buvo išvežamos savaitgalio dienomis, palikite konteinerius prieinamose neužrakintose vietose kaip numatyta taisyklėse iki pat ryto. Popiežiaus Pranciškaus vizito metu bendrovė „VSA – Vilnius“ pasirengusi dirbti tiek, kiek reikės. Nuo šiandien dar labiau įmonės vadybininkai stebės padėtį ir, jei reikės, mesime papildomus pajėgumus “, – sakė UAB „VSA – Vilnius“ Paslaugų organizavimo vadovas Laurynas Kazlauskas.

UAB „VSA – Vilnius“ šiuo metu dirba 149 darbuotojai. Įmonės administracija prašo vilniečių būti pakantiems atliekų tvarkytojams, kurie savaitgalį galimai sudrums jų ramybę – dėl eismo ribojimo sostinėje komunalininkų šiukšliavežiai dirbs nuo 22 iki 6 val.

grįžti atgal