Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Tai atliekų, susidariusių statant, rekonstruojant, remontuojant ar griaunant statinius, surinkimas ir išvežimas Vilniaus mieste.

Atvykstame sutvarkyti, surinkti ir išvežti statybines atliekas, susidariusias statant, rekonstruojant, remontuojant ar griaunant statinius. Statybos ir griovimo atliekų sutvarkymo paslaugas teikiame ir įmonėms, ir fiziniams asmenims.

Konteinerių ir paslaugų nuotraukos, video

statybiniu atliekų išvežimas statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont2 statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont3 statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont3

 

Statybinių atliekų išvežimas

JUMS SIŪLOME

  • Statybinių atliekų išvežimo paslaugos  Dėl paslaugų Vilniaus mieste, regione užsakymo ar papildomų klausimų kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.
  • Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasiūlysime reikiamos talpos (6-10 m3) konteinerį statybinėms atliekoms (švariam statybiniam laužui, kitoms statybvietėje susidarančioms atliekoms).
  • Konteinerius Jums pristatysime ne vėliau kaip per 2 d. d. nuo užsakymo patvirtinimo.
  • Konteinerius išvešime suderintu grafiku – nuo vieno, kelių kartų per dieną iki karto per savaitę ar rečiau (priklausomai nuo sezoniškumo).
  • Teikiame ES standartus atitinkančias statybos bei griovimo darbų tvarkymo paslaugas. Po darbų atlikimo išduosime pažymą apie sutvarkytas statybines atliekas.
  • Siūlome konkurencingas paslaugos kainas ir lanksčią atsiskaitymo sistemą.
  • Jei statybinėms atliekoms skirti konteineriai yra per didelės talpos, statybinių atliekų sukaupiate nereguliariai – siūlome Jums statybinių atliekų kaupimo vienkartiniuose 1m3talpos polipropileno maišuose paslaugą „Kitaip“. Maišai kompaktiški, lengvi, patvarūs, gali atlaikyti iki 800 kg svorį ir tinka skirtingoms atliekoms kaupti. Šia paslauga aktyviai naudojasi statybos rangovai, pramonės įmonės, biuro patalpų remontą atliekančios įmonės ar namų remontą atliekantys gyventojai.  Atkreipiame dėmesį, kad šie maišai skirti tik užsakytai paslaugai – statybinėms atliekoms kaupti.

Kam skirtas statybinių atliekų konteineris?

„Švarus“ statybinis laužas – tai betonas, gelžbetonis, plytos, čerpės, keramika, taip pat betono, plytų, čerpių ir cemento gaminių mišiniai, medienos atliekos.

Kitos atliekos, susidarančios statybvietėje: mišrios statybinės atliekos, didžiosios atliekos, gruntas ir akmenys, asbesto turinčios statybinės atliekos, popierinės, kartono, plastikinės, medinės pakuotės.

Į statybinių atliekų konteinerius draudžiama mesti: buitines, žaliąsias, automobilines, stiklo atliekas, padangas.
Pavojingas atliekas, susidarančias statybų metu (įvairius dažus, lakus, tirpiklius ar medžiagas, kuriose yra ar gali būti asbesto, gyvsidabrio), savininkas privalo atskirti nuo kitų atliekų jų susidarymo vietoje, sudėti į patvarius maišus ar dėžes ir kreiptis į pavojingas atliekas tvarkančią įmonę.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad statybos ir griovimo atliekas mesti į mišriųjų komunalinių atliekų ir kitus tam nepritaikytus konteinerius ar palikti šalia jų, išmesti pakelėse, pamiškėse ar kitose tam nepritaikytose vietose griežtai draudžiama – toks elgesys gali užtraukti teisinę atsakomybę ir pinigines baudas.