Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius“ plečia veiklą – įžengė į vidurio Lietuvos regioną

VSA-2

Atliekų tvarkymo bendrovė „VSA Vilnius“ plečia veiklą – įžengė į vidurio Lietuvos regioną

Atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas Vilniaus mieste ir Alytaus apskrityje tiekianti bendrovė „VSA Vilnius“ plečia savo veiklą – vasario 2 d. baigė Kėdainių bendrovės „Skongalis“ įsigijimo procedūrą. Ši 1957 metais įkurta bendrovė komunalines paslaugas iki šiol teikė Kėdainių miesto ir rajono gyventojams bei įmonėms, eksploatavo komunalinių atliekų sąvartyną. Nuo šiol bendrovės „Skongalis“ veiklą perima UAB „VSA Vilnius“ ir įžengia į vidurio Lietuvos regioną.

„Šis sandoris – tai logiškas, ilgai planuotas ir rengtas verslo plėtros rezultatas. Siekant didinti veiklos efektyvumą, mažinti kaštus ir pateikti geriausius pasiūlymus klientams, atliekų vežimo paslaugas teikiančių įmonių jungimasis ir augimas yra neišvengiamas. Sugebame veikti efektyviai ir skaidriai, valdyti procesus, todėl galime augti ir vykdyti plėtrą“,  – teigia Jurgita Petrauskienė, „VSA Vilnius“ direktorė.

Šalių sutarimu, sandorio vertė neatskleidžiama. Bendrovėje „Skongalis“ dirba 42 dirbantieji, priklauso 21 transporto priemonė, metinė apyvarta – apie 1 mln. eurų.

J. Petrauskienė teigia, jog pritaikius ilgametę „VSA Vilnius“ patirtį, „Skongalyje“ bus gerinamas veiklos efektyvumas, optimizuojami darbo procesai, daug dėmesio skiriama darbuotojų apmokymui, jų motyvacijai skatinti. Taip pat numatoma investuoti į modernią atliekų tvarkymo ir jų šalinimo techniką.

„Tikiuosi, jau artimiausiu metu Kėdainių gyventojai bei įmonės įvertins teigiamas permainas atliekų tvarkymo veikloje, jų nenuvils mūsų siūlomų paslaugų ir kainos santykis“, –  sako J.Petrauskienė.

„VSA Vilnius“ direktorės manymu, daugelio Lietuvos miestų ir rajonų gyventojai už atliekų tvarkymą galėtų mokėti mažiau, jeigu savivaldybėse nebūtų taip plačiai taikomi vadinamieji vidaus sandoriai, kai atliekų tvarkymo paslaugas teikia savivaldybių įkurtos ir iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikomos bendrovės. Tokios bendrovės nesugeba veikti efektyviai ir tai didina paslaugų kainas. Jų neūkiškumą iliustruoja skaičiai: visos Vilniaus regione veikiančios savivaldybių atliekų tvarkymo įmonės 2016 metais į biudžetą sumokėjo vos 30 tūkstančių eurų pelno mokesčio – tai maždaug 4 kartus mažiau nei biudžetą papildė viena „VSA Vilnius“ bendrovė.

VSA-3VSA-1
grįžti atgal