Informacija apie slapukus mūsų svetainėje

Siekdami užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Prašome pažymėti, ar sutinkate, kad Jūsų naršyklėje būtų naudojami slapukai – savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Atkreipkite Jūsų dėmesį, kad pakeitę slapukų nuostatas, galite prarasti dalį šios interneto svetainės naudojimosi galimybių.

Slapukų politika

„VSA Vilnius“ tinklalapyje naudojami slapukai (ang. cookies) – į Jūsų tinklo naršyklę siunčiamos ir Jūsų kompiuterio, telefono ar planšetės kietajame diske saugomos mažos rinkmenos (maži informacijos elementai).
Jums, pirmą kartą apsilankius mūsų tinklalapyje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir vėliau naudojami kompiuteriui identifikuoti. Tai įprasta naršymo tinklalapiuose praktika, palengvinanti naršymą Jūsų jau lankytame tinklalapyje ir supaprastinanti prieigą prie skelbiamos informacijos. Svetainėje naudojamų slapukų tikslas yra užtikrinti patogų naudojimąsi mūsų puslapiu, jo funkcionalumą ir efektyvumą. Dauguma tinklo naršyklių priima slapukus, nebent Jūs galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų priimami – tokiu atveju kai kurios www.vsa.lt tinklalapio funkcijos gali neveikti.
Sutikimo atšaukimas ir slapukų nustatymų valdymas
Savo naršyklėje slapukų nustatymus galite pakeisti bet kuriuo metu, galite atšaukti duotą sutikimą naudoti slapukus įjungdami savo naršyklės funkciją, leidžiančią atmesti bet kokius pasiūlymus išsaugoti bet kokius slapukus. Šiuos nustatymus savo naršyklėje galite rasti nustatymų meniu.

Bet kokia informacija, surinkta per slapukus, yra saugoma iki slapukų galiojimo pabaigos ir nėra naudojama kitais nei šioje politikoje nurodytais tikslais.
Kilus klausimų ar norėdami įgyvendinti savo teises, susisiekite su mumis el. paštu info@vsa.lt arba kitais šioje svetainėje nurodytais būdais.