Plečiamas pusiau požeminių konteinerių aikštelių tinklas

Plečiamas pusiau požeminių konteinerių aikštelių tinklas

Šią savaitę UAB „VSA“ ir VŠĮ „Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras“ pasirašė sutartį, pagal kurią iki kitų metų gruodžio mėnesio Radviliškio mieste ir rajone bus įrengtos net 36-ios konteinerių aikštelės su Molok Classic apvaliaisiais pusiau požeminiais konteineriais. Projekto vertė – 500 tūkst. Eur.

“Šį mėnesį pradėsime derinti darbų grafiką. Per žiemą planuojame atlikti projektavimo darbus, o pavasarį tikimės pradėti konteinerių įrengimą. Tikslus aikštelių statybų  grafikas turėtų būti sudarytas sausio pradžioje. Įmonė „VSA”  tokius konteinerius jau montuoja Vilniuje ir Kaune, o tų miestų gyventojai bei vadovai labiausiai jų nori dėl didėjančios estetinės tvarkos ir mažėjančių atliekų surinkimo bei tvarkymo kaštų”, – mintimis apie projektą dalinosi UAB „VSA” direktorė Jurgita Petrauskienė.

Suomijoje gaminami „Molok“ konteineriai pasižymi tuo, jog didžioji dalis atliekų talpinama po žeme, o tai neleidžia plisti bakterijoms ir tuo pačiu nesklinda nemalonūs kvapai. Kadangi jie didesni net penkis kartus, pailgėja ištuštinimo intervalai, o korpusui suteikiama nemažiau nei 10-ties metų gamintojo garantija.

UAB „VSA“ Vilniuje įrengs daugiau nei  300, o Kaune – 515 tokių aikštelių.

Šiuo metu bendrovė aptarnauja Alytaus, Kaišiadorių, Kėdainių, Šalčininkų, Širvintų, Ukmergės Varėnos rajonų ir Vilniaus miesto gyventojus.

 

grįžti atgal