Olandijos partneriai atgabeno vienintelę tokią Lietuvoje šlavimo mašiną

Vizito metu olandai taip pat įvertino ir UAB „VSA Vilnius“ pirmąjį sezoną, prižiūrint sostinės pėsčiųjų takus ir daugiabučių kiemus.

„RAVO“ Vilniuje – jau savaitė. Šis automobilis į save pajėgus susiurbti absoliučiai viską – purvą, išsibarsčiusią skaldą, stiklo butelius, išsiliejusius įvairaus pavidalo skysčius.

„Po techninės dalies mokymų, vyko praktiniai – šlavimo mašina dirbti kelis „VSA Vilnius“ operatorius apmokėme gatvėse. Buvo malonu pabendrauti – darbuotojai labai motyvuoti, draugiški. Tokius labai vertiname savo šalyje. Pastebėjome vieną dalyką, kas labiausiai krito į akis – tai labai daug takų Vilniuje, kuriuos būtina remontuoti, nes tai akivaizdi vizualinė tarša, be to, gerokai dažniau sugenda technika. Mes pas save, Olandijoje, užsiimame ne tik teritorijų priežiūra, bet ir jų remontu. Juk tvarkytojas geriausiai žino, ką būtina pakeisti, atnaujinti ir panašiai“, – sakė Lazdynų mikrorajone mokymus, kurių metu buvo išvalytos kelios teritorijos, organizavęs Theo van Gammeren technikos ir remonto skyriaus vadovas bei darbo saugos ekspertas.

„VSA“ ir „Dolmans Lanscaping Group“ bendrovių konsorciumas rūpinasi bendrojo naudojimo teritorijų ir želdinių priežiūra Karoliniškių, Lazdynų, Pilaitės, Naujosios Vilnios, Rasų, Naujininkų, Panerių, Vilkpėdės ir Grigiškių seniūnijose.

UAB “VSA Vilnius” – viena didžiausių atliekų ir aplinkos tvarkymo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Šiuo metu bendrovė savo paslaugas teikia Alytaus, Kaišiadorių, Kėdainių, Šalčininkų, Širvintų, Ukmergės Varėnos rajonų ir Vilniaus miesto gyventojams.

grįžti atgal