Atnaujintos privatumo nuostatos

Š. m. gegužės 25 d. Europos Sąjungoje įsigalioja svarbūs asmens duomenų apsaugos ir privatumo reguliavimo pakeitimai. UAB „VSA Vilnius“ šiuo tikslu taip pat įgyvendina pakeitimus, užtikrinančius, kad mūsų organizacija atitiktų aukštesnius asmens privatumo apsaugos reikalavimus.

Pakoregavome UAB „VSA Vilnius“ Privatumo politiką, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi kuo skaidriau, o Jūs kuo lengviau galėtumėte pasinaudoti atnaujintomis privatumo teisėmis.

Šie pokyčiai yra svarbus žingsnis siekiant tinkamai pasirengti ES Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui 2016/679, kuris palies visą ES verslą.

Suprantame, kad visi kasdien gauna daugybę elektroninių laiškų, todėl dedame dideles pastangas, kad sukurtume ir dalintumėmės tik vertingu turiniu. Vis dėlto, kiekvienoje mūsų siunčiamoje žinutėje Jums suteikiama galimybė atsisakyti UAB „VSA Vilnius“ naujienlaiškių.

Jei norite, kad Jūsų kontaktinė informacija būtų pašalinta iš adresatų sąrašo, galite bet kada atsisakyti naujienlaiškių.

Jei turite klausimų apie tai, kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, ar norite pasidalinti savo atsiliepimu, su mumis galite susisiekti el. paštu info@vsa.lt.

grįžti atgal