Ukmergės miesto Buitinių Atliekų išvežimo grafikas – atsisiųsti

Ukmergės raj. Buitinių Atliekų išvežimo grafikas – atsisiųsti

Dažniausiai užduodami klausimai apie komunalinių atliekų tvarkymą Ukmergės r.

  • Kur turėčiau kreiptis pastebėjus klaidą mokėjimo pranešime?

Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje rinkliavos administravimą, apskaičiavimą, surinkimo kontrolę vykdo Jus aptarnaujanti seniūnija. Prašome kreiptis į savo seniūniją. Kontaktiniai duomenys yra nurodyti Jums siunčiamame pranešime už komunalinių atliekų tvarkymą.

  • Kur turėčiau kreiptis, jei man neišvežė komunalinių atliekų?

Dėl neišvežtų komunalinių atliekų prašome kreiptis į mus – UAB „VSA Vilnius“ – el. paštu saskaitos@vsa.lt ir el. laiške nurodykite Jūsų konteinerio specialų identifikavimo numerį arba el. paštu atsiųskite informacinio lipduko su minėtu numeriu nuotrauką. Konteineriui priskirtą unikalų numerį rasite priklijuotą ant Jūsų konteinerio. Taip pat įvardinkite adresą, kuriuo teikiamos paslaugos.Arba skambinkite nemokama telefono linija darbo dienomis (nuo 8 iki 17 val.) – 8 800 00888.

  • Kodėl vežėjas neišvežė komunalinių atliekų?

Komunalinių atliekų vežėjas turi teisę netuštinti komunalinių atliekų konteinerio, jei konteineris buvo pripildytas netinkamų atliekų.Atliekų vežėjas turi teisę neištuštinti konteinerio, jeigu atliekų turėtojas nepristato atliekų surinkimo konteinerio į suderintą konteinerių ištuštinimo vietą nustatytu laiku arba konteineris yra fiziškai nepasiekiamas.Prašome atliekų turėtojų užtikrinti, kad komunalinėms atliekoms skirtuose konteineriuose būtų kaupiamos tik šiems konteineriams skirtos atliekos bei užtikrinti tinkamą ir saugų privažiavimą bei priėjimą prie konteinerių.