„VSA Vilnius“ paslaugos – ir Ukmergėje

IMG_7149(1)

IMG_2632-Edit(1)Vasario 27 dieną „VSA Vilnius“ direktorė Jurgita Petrauskienė ir Ukmergės rajono savivaldybės administracijos direktorius Stasys Jackūnas pasirašė sutartį dėl komunalinių atliekų surinkimo savivaldybės teritorijoje ir jų išvežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius nuo kovo 28 dienos.
1395 kvadratinių kilometrų Ukmergės rajono teritorija suskirstyta į 12 seniūnijų: Ukmergės miesto, Deltuvos, Lyduokių, Pabaisko, Pivonijos, Siesikų, Šešuolių, Taujėnų, Veprių, Vidiškių, Želvos ir Žemaitkiemio. Šių seniūnijų privačių valdų gyventojai turėtų būti pasiruošę, jog bendrovės paskirti darbuotojai aplankys kiekvieną namų valdą – inventorizuos bei sužymės konteinerius mikroschemomis.

„Veiklą pradėję bei sėkmingai tęsdami Vilniuje, Kėdainiuose, Varėnos, Šalininkų, Alytaus raj., nuosekliai įgyjame vis daugiau patirties, aptarnaudami skirtingus šalies regionus“, – sutarties pasirašymo metu sakė bendrovės „VSA Vilnius“ vadovė J. Petrauskienė. – „Rinkliavos už atliekų tvarkymą dydis gyventojams nesikeičia – jis nebus perskaičiuojamas, tad pokyčių mokėjimuose gyventojams nebus. Mus gyventojai atpažins iš ryškių, oranžinės spalvos automobilių ir darbuotojų darbo rūbų, bei, žinoma – kokybiško ir operatyvaus aptarnavimo“.
Centrinėje Viešųjų pirkimų tarnybos informacinėje sistemoje viešasis konkursas dėl komunalinių atliekų surinkimo Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje ir jų išvežimo į atliekų apdorojimo ar šalinimo įrenginius buvo paskelbtas 2017 metų gruodžio 28 dieną. Įmonė „VSA Vilnius“ viešąjį konkursą laimėjo pasiūliusi mažiausią paslaugos kainą. Paslaugų teikimo sutartis pasirašyta 5 metų laikotarpiui, su galimybe ją pratęsti ne daugiau kaip 2 metams.

Paslaugos apima: gyventojų, įmonių, įstaigų, organizacijų, sodų ir garažų bendrijų kolektyvinių (bendrų) ir individualių konteinerių ištuštinimą pagal grafiką; mišrių komunalinių atliekų konteinerių ir jų aikštelių/stovėjimo vietų priežiūrą; atskirą didelių gabaritų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų surinkimą; komunalinių atliekų vežimą į mechaninio biologinio apdorojimo (MBA) įrenginius Vilniuje; savivaldybės teritorijoje esančių ir naujų atliekų turėtojų aprūpinimą konteineriais; bendrų konteinerių priežiūrą, plovimą, dezinfekavimą, techniškai netvarkingų antžeminių konteinerių keitimą, remontą.

grįžti atgal