„VSA Vilnius“ atliekų tvarkymu užsiims ir Šalčininkų rajone

volvo

Atliekų surinkimo ir tvarkymo paslaugas Vilniuje, Kėdainiuose ir Varėnoje teikianti bendrovė „VSA Vilnius“ plečia veiklą – liepos 31 d. pasirašė dėl komunalinių atliekų Šalčininkų rajono savivaldybės teritorijoje surinkimo ir jų vežimo į apdorojimo įrenginius paslaugų teikimo. „VSA Vilnius“ laimėjo savivaldybės skelbtą atvirą konkursą kaip mažiausią kainą pasiūliusi bendrovė; metinė teikiamų paslaugų kaina – kiek daugiau nei 272 tūkstančiai eurų. Sutartis sudaryta trims metams su galimybe ją pratęsti dar dvejiems metams.

„Šios sutarties pasirašymas – tai nuoseklios mūsų bendrovės veiklos plėtros rezultatas. Veiklą pradėję bei sėkmingai tęsdami Vilniuje, sostinei ir toliau skirsime didžiausią dėmesį. Tuo pat metu aktyviai plečiamės ir investuojame kituose Lietuvos regionuose“, – sako Jurgita Petrauskienė, „VSA Vilnius“ direktorė.

Pagal sutartį, pasirašytą „VSA Vilnius“ direktorės J. Petrauskienės ir Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos Beatos Petkevič, paslaugų teikimui Šalčininkų rajone įmonė turi pasiruošti per tris mėnesius. Per šį laiką įmonės paskirti darbuotojai atvyks pas kiekvieną namų valdos savininką ir inventorizuos bei sužymės konteinerius mikroschemomis.

Kaip ir Varėnoje, kur „VSA Vilnius“ pirmą kartą įdiegė itin modernią atliekų tvarkymo apskaitos sistemą, Šalčininkuose bus pritaikyta ta pati jau pasiteisinusi sistema. Konteineriai bus žymėti mikroschemomis, kurias šiuškliavežė pakėlimo metu nuskaito ir perduoda pakėlimo faktą kontroliuojančiai įstaigai. Tokia sistema leidžia užfiksuoti kiekvieną konteinerio pakėlimą ir laiką, kada tai buvo padaryta.

Paslaugų teikimo sutartis Šalčininkuose apima gyventojų, įmonių, įstaigų, organizacijų, poilsiaviečių, garažų ir sodų bendrijų individualių ir kolektyvinių konteinerių ištuštinimą, bendro naudojimo konteinerių ir jų aikštelių priežiūrą, atskirą didelių gabaritų atliekų, padangų atliekų, elektronikos atliekų, žaliųjų, statybinių ir kitų atliekų surinkimą bei sutvarkymą, konteinerių žymėjimą ir kitas paslaugas.

grįžti atgal