Mišinio specifika

Smėlio ir druskos mišinys naudojamas slidiems paviršiams, apledijusioms teritorijoms barstyti tinkantis mišinys, sudarytas iš druskos (15 proc.) ir plauto smėlio (85 proc.). Šis druskos ir smėlio santykis optimalus, skatinant stingstančio ar jau susidariusio ledo, provėžų keliuose tirpimą, užtikrinant geresnį ratų sukibimą su keliu, neleidžiant sniegui suledėti, mažinant šlapios dangos šalimą.

Smėlio-druskos talpos

didmaisis smelio-druskos konteineris 240l


Smėlio ir druskos mišinio privalumai


PATOGI PAKUOTĖ. Mišiniai parduodami patogiomis specialiomis (120–1 000 l) pakuotėmis.
KOKYBĖ. Druskos kiekis mišinyje pakankamas užtikrinti efektyvią slidžios dangos priežiūrą ir mažiausiai ardantis pačią dangą, jis tik minimaliai kenkia automobilių padangoms ar avalynei.
PLATI PASKIRTIS. Puikiai tinka barstyti slidžius ir apsnigtus pėsčiųjų takus, kelius, laiptus, įkalnes ar nuokalnes, automobilių stovėjimo, prekybos ar verslo centrų aikšteles ar kitas slidžias dangas bei teritorijas.
PRAKTIŠKUMAS. Kadangi iš smėlio išplautas molis ir kitokios priemaišos, purvas mažiau limpa prie avalynės, nesušąla, jo neprisineša į patalpas.
PRISTATYMAS BE RŪPESČIŲ. Pageidaujamą kiekį smėlio ir druskos mišinio pristatysime Vilniaus mieste ar rajone Jums patogiu metu – pristatome ir verslo įmonėms, įstaigoms, organizacijoms, ir privatiems klientams.