Kodėl MOLOK?

molok-pozeminis

Svarstote galimybę modernizuoti atliekų surinkimą? Siekiate ekonomiškesnio aptarnavimo? Jums svarbus ne tik užimamas plotas atliekoms rinkti, bet ir estetiškumas, švara, higiena, saugumas? Siūlome Jums MOLOK požeminius („Deep Collection®“) ir antžeminius konteinerius – esame šios sistemos diegimo Lietuvoje pradininkai, turime daugiausia šio tipo konteinerių tvarkymo ir priežiūros patirties tvarkant. Mūsų ekspertai, atsižvelgę į Jūsų poreikius ir lūkesčius, pasiūlys Jums geriausią atliekų tvarkymo sprendimą.


Požeminių konteinerių privalumai


EKONOMIŠKUMAS. Ekonomiškesnis požeminių konteinerių tvarkymas ir didesnė konteinerių talpa lemia 15–20 proc. mažesnę atliekų išvežimo kainą.

TAUPOMA VIETA. Užimamas nedidelis paviršiaus plotas – daugiau atliekų talpinama po žeme (į 3 m² (1,7 x 1,7 m) ploto aikštelę galima patalpinti vieną 5 m³ konteinerį).
ŠVARA, HIGIENA. Atliekos kaupiamos po žeme, nesklinda nemalonus kvapas, mažiau sąlygų plisti infekcijoms, bakterijoms (40 proc. konteinerio tūrio – virš žemės, 60 proc. jo įkasama po žeme (1,5 m).

SAUGUMAS. Paprasti ir saugūs naudoti – tiek klientams, tiek darbuotojams. „Molok Oy“ darbai yra sertifikuoti ir atitinka kokybės (ISO 9001), aplinkos (ISO 14001), profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemos (OHSAS 18001) reikalavimus.

ATSAKOMYBĖ. Konteineriai nekenkia aplinkai, ilgesni jų ištuštinimo intervalai mažina atliekų tvarkymo emisijas.

ESTETIŠKUMAS. MOLOK konteinerių sistema harmoningai įsilieja į miesto architektūrą.
PLATUS ASORTIMENTAS. Galimybė rinktis apdailos rūšį, spalvas, rėmo tipą, talpos dydį ir dizainą („MolokClassic®“, „MolokDomino®“, „Molok Global Standart®“, „CitySpace®“, „MolokFestival®“).

ILGAAMŽIŠKUMAS. Patvarios medžiagos užtikrina patikimą naudojimą net kelis dešimtmečius. Konteinerių beveik nereikia prižiūrėti, o prireikus sudedamąsias dalis galima pakeisti arba atnaujinti. Konteineris ir jo korpusas yra pagaminti iš atsparaus tvirto plastiko, daugkartinis maišas – iš tvirto polipropileno audinio. Korpusui suteikiama 10 metų, daugkartiniam maišui – 2 metų gamintojo garantija. Gaminami Suomijoje nuo 1991 m.

OPERATYVUMAS. Maksimalus konteinerių pristatymo terminas – 5–6 savaitės nuo sutarties pasirašymo.

UNIVERSALUMAS. MOLOK konteineriai gali būti įrengiami prie gyvenamųjų namų, parkuose, paplūdimiuose, sporto aikštynuose, poilsio aikštelėse, atliekų surinkimo aikštelėse.


Techninės charakteristikos

  • Konteinerį sudaro vientisas, apskritas, į žemę įkastas, drėgmei atsparus, ilgaamžis cilindras,
  • 40% konteinerio tūrio yra antžeminės vertikalios konstrukcijos. Likusi dalis yra po žeme,
  • MOLOK konteineriai ir korpusas yra pagamintas iš atsparaus ir tvirto ilgaamžio plastiko. MOLOK gamykla korpusui suteikia 10 m. garantiją!
  • iškeliamas maišas yra pagamintas iš tvirto polipropileno audinio. Šio maišo viduje talpinamas dar vienas apsauginis maišas tam, kad keliant jį iš įkasto cilindro, atliekos neišbyrėtų. Atliekų maišas yra ištuštinamas atidarant jo apačioje esančią angą,
  • gamyklinė garantija iškeliamam maišui – 2 m.

Molok konteineriai, jų dydžiai, talpos ir išmatavimai

VSA MOLOK

 

Požeminių konteinerių apipavidalinimas

molok-apipavidalinimas