Statybinių atliekų išvežimas Vilniuje

Tai atliekų, susidariusių statant, rekonstruojant, remontuojant ar griaunant statinius, surinkimas ir išvežimas Vilniaus mieste. Statybos ir griovimo atliekas griežtai draudžiama mesti į komunalinių atliekų ir kitus tam nepritaikytus konteinerius ar palikti šalia jų, išmesti pakelėse, pamiškėse ar kitose tam nepritaikytose vietose. Mes padėsime Jums suvaldyti po statybų ar griovimo darbų likusį chaosą.

Konteinerių ir paslaugų nuotraukos, video

statybiniu atliekų išvežimas statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont2 statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont3 statybiniu atliekų išvežimas vilniuje kont3

STATYBINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO PRIVALUMAI, PASIRINKUS „VSA VILNIUS“


PASIRINKIMAS. Atsižvelgdami į Jūsų poreikius, pasiūlysime reikiamos talpos (6–10 m3) konteinerį statybinėms atliekoms (švariam statybiniam laužui, kitoms statybvietėje susidarančioms atliekoms).

OPERATYVUMAS. Konteinerius Jums pristatysime ne vėliau kaip per 2–3 d. d. nuo užsakymo pateikimo. Statybinių atliekų išvežimas gali būti vienkartinis arba vykdomas reguliariai.

TRANSPORTAVIMAS. Užsisakę šias paslaugas, išvengsite transportavimo rūpesčių.

PATOGUMAS. Konteinerius išvešime suderintu grafiku – nuo vieno, kelių kartų per dieną iki karto per savaitę ar rečiau (priklausomai nuo sezoniškumo).

SKAIDRUMAS. Išduosime pažymą apie išvežtas atliekas. Teikiame ES standartus atitinkančias statybos bei griovimo darbų tvarkymo paslaugas.

PATIRTIS IR KONSULTACIJOS. Ilgametę patirtį turintys mūsų vežėjai profesionaliai suteiks paslaugas, taip pat patars, pakonsultuos statybinių atliekų rūšiavimo klausimais.

Kam skirtas statybinių atliekų konteineris?

„Švarus“ statybinis laužas – tai betonas, gelžbetonis, plytos, čerpės, keramika, taip pat betono, plytų, čerpių ir cemento gaminių mišiniai, medienos atliekos.

Kitos atliekos, susidarančios statybvietėje: mišrios statybinės atliekos, didžiosios atliekos, gruntas ir akmenys, asbesto turinčios statybinės atliekos, popierinės, kartono, plastikinės, medinės pakuotės.

Į statybinių atliekų konteinerius draudžiama mesti: buitines, žaliąsias, automobilines, stiklo atliekas, padangas.
Pavojingas atliekas, susidarančias statybų metu (įvairius dažus, lakus, tirpiklius ar medžiagas, kuriose yra ar gali būti asbesto, gyvsidabrio), savininkas privalo atskirti nuo kitų atliekų jų susidarymo vietoje, sudėti į patvarius maišus ar dėžes ir kreiptis į pavojingas atliekas tvarkančią įmonę.

„VSA Vilnius“ statybinių atliekų konteineriai gali būti išvežiami pagal kliento poreikį. Taip pat teikiamos vienkartinės paslaugos.