Buitinių (komunalinių) atliekų išvežimas

Didžiąją dalį buitinių atliekų sudaro maisto likučiai ir perdirbti netinkamos pakuotės. Kad surinktų buitines atliekas „VSA Vilnius“:

   • Nuomos ar įsigijimo pagrindais pastato buitinių atliekų konteinerį;
   • Sutartu dažnumu (nuo 1 karto per dieną iki 1 karto per dvi savaites) išveža atliekas;
   • Konsultuoja, kokį konteinerį rinktis bei kaip sumažinti atliekų išvežimo kainą;
   • Vieną kartą per metus nemokamai plauna ir dezinfekuoja konteinerį;
   • Be įprastinių, siūlo šiuolaikinį, Skandinavijoje ypač paplitusį, atliekų surinkimo būdą panaudojant pusiau požeminius konteinerius.
   • „VSA Vilnius“ komunalinių atliekų konteinerius aptarnauja pagal iš anksto su namo, įmonės administratoriumi ar ūkio bendrija sutartą grafiką. Bendrovė šiukšlių išvežimą Vilniuje planuoja naudodamasi modernia Transporto kontrolės sistema, kuri parenka tinkamiausią maršrutą, užtikrina, kad visos užduotys būtų atliktos laiku, ir suteikia galimybę stebėti, kaip kinta tam tikro aptarnaujamo namo ar įmonės išvežamų atliekų kiekiai, bei klientams pasiūlyti labiausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus.

KOMUNALINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMO PRIVALUMAI, PASIRINKUS „VSA VILNIUS“


Jūs pasirinkite atliekų išvežimo dažnumą, konteinerių dydį, o mes dirbsime taip, kad Jums nereikėtų apie mus galvoti.

PATOGUMAS. Buityje susidariusias ir po rūšiavimo likusias atliekas išvežame sutartu dažnumu.
PASIRINKIMAS (fiziniams asmenims). Šiuo metu siūlome įsigyti 0,12 m3 ir 0,24 m3 talpos antžeminių konteinerių buitinėms atliekoms.

PASIRINKIMAS (juridiniams asmenims). Buitinių atliekų konteinerį pastatome nuomos ar įsigijimo pagrindais: šiuo metu siūlome įsigyti 0,12 m3 ir 0,24 m3 talpos arba išsinuomoti 0,66 m3, 0,77 m3 ir 1,1 m3 talpos antžeminių konteinerių.

KOKYBĖ. Kokybiški ir patogūs antžeminiai konteineriai ant ratukų, pagaminti iš 100 proc. aukštos kokybės didelio tankio polietileno (HDPE), yra be aplinkai pavojingų medžiagų.

OPERATYVUMAS. Konteinerio pristatymas Vilniaus mieste – iki 4 darbo dienų.

HIGIENA. Vieną kartą per metus konteinerius nemokamai išplauname ir dezinfekuojame.

RŪŠIAVIMAS (fiziniams asmenims). Besinaudojantiems šia paslauga mūsų klientams antrines žaliavas išvežame nemokamai (konteineriais antrinėms atliekoms rūšiuoti gyventojus aprūpina Vilniaus miesto savivaldybė, taip pat siūlome jų įsigyti už savo lėšas).

RŪŠIAVIMAS (juridiniams asmenims). Besinaudojantiems šia paslauga mūsų klientams siūlome pasinaudoti galimybe rūšiuoti antrines žaliavas su nuomojama „KlikLT“ sistema – sistemą įrengsime už simbolinį mokestį, išmokysime ja naudotis, o sukauptas atliekas Jums išvešime nemokamai. Olandų sukurtos rūšiavimo sistemos „KlikLT“ esmė – prie sienos ar ant specialaus stulpelio tvirtinami kabliukai, ant kurių galima užkabinti maišus (rekomenduojame – permatomus) su išrūšiuotomis antrinėmis žaliavomis: popieriumi, plastiku, stiklu.

PATIRTIS. Ilgametė paslaugų teikimo klientams patirtis. Be to, daugiau nei 5 metus sėkmingai dirbame su transporto kontrolės „TCS“ sistema, pritaikyta būtent atliekų tvarkymui, paslaugų optimizavimui, kontrolei, kokybės gerinimui. Galime sekundės tikslumu nustatyti, kurie klientai kada buvo aptarnauti, ir valdyti kitą su aptarnavimu susijusią informaciją.

INVESTICIJOS. Siekdami užtikrinti operatyvų ir kokybišką klientų aptarnavimą, nuolat investuojame į transporto parko atnaujinimą, informacines technologijas. Kasdien koreguojame maršrutus, mokome savo vairuotojus aplinkai nekenksmingo vairavimo – tai ne tik taupo Jūsų ir mūsų pinigus, bet ir gerina paslaugų kokybę, prisideda prie aplinkos tausojimo ir taršos mažinimo.


Ko negalima mesti į komunalinius konteinerius?

Į mišrių komunalinių atliekų konteinerius negalima mesti: žaliųjų atliekų, karštų pelenų, statybinių, pavojingų, elektros ir elektroninės įrangos atliekų, langų stiklo, stambiųjų atliekų (sulūžusių baldų ir kt.). Šie konteineriai skirti tik toms atliekoms, kurių negalima perdirbti ar pakartotinai panaudoti, todėl iš konteinerių jos keliauja tiesiai į sąvartyną.

Konteinerių specifika

„VSA Vilnius“ klientai gali pasirinkti ne tik atliekų išvežimo dažnumą, bet ir konteinerių tipą bei dydį. Šiuo metu klientai gali rinktis iš penkių antžeminių ir trijų pusiau požeminių buitinių atliekų lauko konteinerių.

buitiniu atlieku konteineris 120lAntžeminis 120 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 240 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 660 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 770 litrų


Kodėl tai kainuoja?

Iš konteinerių surinktos buitinės atliekos specialiuoju transportu pristatomos į Vilniaus rajone esantį Kazokiškių sąvartyną. Kiekviena jo priimama atliekų tona yra apmokestinama, todėl ši paslauga kainuoja ir gyventojams.