Buitinių (komunalinių) atliekų išvežimas

Didžiąją dalį buitinių atliekų sudaro maisto likučiai ir perdirbti netinkamos pakuotės. Kad surinktų buitines atliekas „VSA Vilnius“:

  • Nuomos ar įsigijimo pagrindais pastato buitinių atliekų konteinerį;
  • Sutartu dažnumu (nuo 1 karto per dieną iki 1 karto per dvi savaites) išveža atliekas;
  • Konsultuoja, kokį konteinerį rinktis bei kaip sumažinti atliekų išvežimo kainą;
  • Vieną kartą per metus nemokamai plauna ir dezinfekuoja konteinerį;
  • Pakeičia konteinerį nauju, jei senasis buvo sudegintas ar kitaip sugadintas trečiųjų asmenų;
  • Be įprastinių, siūlo šiuolaikinį, Skandinavijoje ypač paplitusį, atliekų surinkimo būdą panaudojant pusiau požeminius konteinerius.
  • „VSA Vilnius“ komunalinių atliekų konteinerius aptarnauja pagal iš anksto su namo, įmonės administratoriumi ar ūkio bendrija sutartą grafiką. Bendrovė šiukšlių išvežimą Vilniuje ir Vilniaus rajone planuoja naudodamasi modernia Transporto kontrolės sistema, kuri parenka tinkamiausią maršrutą, užtikrina, kad visos užduotys būtų atliktos laiku, ir suteikia galimybę stebėti, kaip kinta tam tikro aptarnaujamo namo ar įmonės išvežamų atliekų kiekiai, bei klientams pasiūlyti labiausiai jų poreikius atitinkančius sprendimus.


Konteinerių specifika

„VSA Vilnius“ klientai gali pasirinkti ne tik atliekų išvežimo dažnumą, bet ir konteinerių tipą bei dydį. Šiuo metu klientai gali rinktis iš penkių antžeminių ir trijų pusiau požeminių buitinių atliekų lauko konteinerių.

buitiniu atlieku konteineris 120lAntžeminis 120 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 240 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 660 litrų buitiniu atlieku konteineris 240lAntžeminis 770 litrų


Kodėl tai kainuoja?

Iš konteinerių surinktos buitinės atliekos specialiuoju transportu pristatomos į Vilniaus rajone esantį Kazokiškių sąvartyną. Kiekviena jo priimama atliekų tona yra apmokestinama, todėl ši paslauga kainuoja ir gyventojams.