Apmokėjimas

Ką daryti jei negavote sąskaitos iki mėn. 15 d. ?

Negavus sąskaitos iki mėn. 15 d. turite kreiptis į mūsų įmonę tel. 85 2461472 arba rašyti el. paštu saskaitos@vsa.lt. Mūsų darbuotojai suteiks Jums visą informaciją apie išrašytas sąskaitas ir mokėtinas sumas.

Juridinių asmenų atsiskaitymas už paslaugas

Apmokėjimo būdai:

  • Bankiniu pavedimu (Klientai atsiskaityti už paslaugas gali atlikdami pavedimą bet kurio banko padalinyje arba per interneto banką.)
  • Tiesioginiu debetu (Tiesioginio debeto sutartis šiuo metu sudarome su „Swedbank“ ir „SEB“ bankų klientais.)
  • Mokėjimo kortele (Atsiskaityti mokėjimo kortele galima atvykus į bendrovės biurą)
ja-klientu_aptarnavimas

Atsiskaitymas už paslaugas fiziniams asmenims

Apmokėjimo būdai:

  • Bankiniu pavedimu (Klientai atsiskaityti už paslaugas gali atlikdami pavedimą bet kurio banko padalinyje arba per interneto banką.)
  • Tiesioginiu debetu (Tiesioginio debeto sutartis šiuo metu sudarome su „Swedbank“ ir „SEB“ bankų klientais.)
  • Mokėjimo kortele (Atsiskaityti mokėjimo kortele galima atvykus į bendrovės biurą)
fa-klientu_aptarnavimas

Aptarnavimas

Gyvenu daugiabutyje, jame šiukšlės metamos į vamzdį laiptinėje (šachtą). Į ką kreiptis, jei vamzdis užsikemša ar lūžta jo durelės?

Turėtumėte informuoti namo administratorių, kuris susisieks su jūsų namą prižiūrinčia dezinfekavimo įmone. „VSA Vilnius“ atliekų išmetimo šachtos neprižiūri, o tik išveža iš jos surinktas atliekas.

Ką daryti, jei mūsų kieme automobiliai nuolat užstato konteinerius?Kam pranešti šių automobilių numerius?

Ši problema aktuali ne tik atliekų vežėjams, bet ir gaisrininkams ar greitosios pagalbos patruliams: dėl perpildytos aikštelės jie taip pat negali pasiekti vieno ar kito objekto.

Jei jūsų kieme automobiliai nuolat užstato konteinerius, turėtumėte kreiptis į savo namo administratorių, kuris kartu su savivaldybės insitucijomis turėtų imtis stovėjimo aikštelės perplanavimo arba automobilių stovėjimo ženklų iniciavimo kieme.

Ar tiesa, kad išrūšiuotos atliekos išmetamos sąvartyne drauge su kitomis atliekomis?

Ne, netiesa. Tvarkingai išrūšiuotos antrinės žaliavos perduodamos į supirkimo punktus. Į sąvartyną iš rūšiavimo konteinerių patenkta tik tos atliekos, kurių negalima perdirbti arba kurios yra sugadintos (pvz., užterštos riebalais ar pavojingomis medžiagomis).

Nuo konteinerio juntamas dvokas. Ką daryti?

Konteineriai gali skleisti nemalonų kvapą, jei gyventojai į juos išmeta skystas atliekas. Šios maišosi su kitomis atliekomis ir rūgsta bei pūva. Kad nebūtų blogo kvapo, reikėtų nemesti skystų atliekų į konteinerį. Savo ruožtu „VSA Vilnius“ du kartus per metus nemokamai plauna ir dezinfekuoja konteinerius. Šią paslaugą galima užsakyti ir papildomai mūsų užsakymo sistemoje.

Chuliganai sudegino kieme stovintį konteinerį. Kas už tai sumokės?

Trečiųjų šalių sugadintą konteinerį nauju „VSA Vilnius“ darbuotojai pakeičia nemokamai.  Dėl sudeginto ar kitaip suniokoto konteinerio turėtumėte pirmiausiai informuoti namo administratorių, kuris apie problemą praneš „VSA Vilnius“.

Vykstame atostogauti.Ar galime atsisakyti jūsų paslaugų mėnesiui?

Jei norite, kad kurį laiką nevežtume atliekų iš jūsų kiemo, prašome apie tai informuoti mus užpildę susisiekimo formą arba el. paštu info@vsa.lt.

Mūsų kiemo konteineris perpildytas. Ką daryti?

Jei konteineris užpildomas anksčiau negu yra išvežamas, turėtumėte informuoti atliekų vežėjus, kurie pasiūlys sudaryti dažnesnį atliekų išvežimo grafiką arba kreiptis dėl antrinių žaliavų konteinerių.Įjuos galėsite mesti stiklo, popieriaus ir plastmasės atliekas, todėl buitinių atliekų konteineriai prisipildys ne taip greitai.

Ar atliekate klientų aptarnavimo kokybės stebėseną? Kaip dažnai?

Klientų aptarnavimo kokybės stebėseną atliekame nuolat. Naudojame specialią programinę įrangą, kurioje žymime visus klientų skambučius ir užklausas. Todėl bendraudami su kiekvienu klientu jau žinome apie jo ankstesnes užklausas, esant reikalui,galime imtis irprevencinių veiksmų– pvz., jei konteineris nuolat pergrūstas, pakeisti jo išvežimo grafiką.

Kokiais principais vadovaujatės gerindami klientų aptarnavimo kokybę?

Savo klientams siekiame būti patikimas ir visada pasiekiamas konsultantas. Turime 7 tiesiogiai su klientais dirbančius specialistus, kurie konsultuoja visais klausimais susijusiais su konteinerių pasirinkimu ar atliekų išvežimu, tiek telefonu, tiek internetu ar susitikimų biure metu.

Antrinės žaliavos

Kada rūšiavimo konteineriai bus mano kieme?

Naujai užsakytus rūšiavimo konteinerius pristatome ne vėliau kaip per savaitę po užsakymo.

Kaip gauti rūšiavimo konteinerius?

Rūšiavimo konteinerius nemokamai gali gauti visi „VSA Vilnius“ klientai: tiek daugiabučių, tiek ir privačių namų gyventojai, taip pat įmonės ir organizacijos. Kviečiame susisiekti su pardavimų skyriumi telefonu 8 (700) 70001 arba užpildykite formą mūsų užsakymų skyrelyje.

Pusė namo nori atliekų rūšiavimo konteinerių, o kita pusė – ne. Kaip elgtis?

Rekomenduotume surengti bendrijos susirinkimą, pasikvietus irmūsų specialistus. Jie padės įvertinti realią situaciją, pateiks atsakymus į kaimynams iškilusius klausimus, pateiks argumentų, ar verta rūšiuoti, ir paaiškins, kaip tai daroma.

Kodėl už buitinių atliekų išvežimą reikia mokėti, o už antrinių žaliavų – ne?

Buitinės atliekos yra vežamos į sąvartyną, o sąvartynas apmokestina kiekvieną toną pristatytųatliekų. Antrinės žaliavos gabenamos į perdirbimo punktus, kurie nėra nustatę mokesčio už jų priėmimą, todėl šią paslaugą gyventojams teikiame nemokamai.

Kaip siūlytumėte rūšiuoti atliekas, jei mano kiemeiki šiol nėra rūšiavimo konteinerių?

Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su mumis irišsikviesti vežėją, kuris profesionaliai įvertins rūšiavimo konteinerių pastatymo galimybę jūsų kieme. Jei tokios galimybės nėra (kiemas per mažas ar pernelyg užstatomas automobiliais), rūšiuoti vis vien galite:

  • susitarus su vežėju,surūšiuotos atliekos gali būti paimamos iš bet kurios kitos vietos;
  • galite mesti antrines žaliavas į kitą artimiausiąrūšiavimo konteinerį. Vilniaus mieste 300 m spinduliu tikrai rasite rūšiavimo konteinerių, į juos šiukšles galima išnešti vedžiojant šunį ar pakeliui į darbą.Internete yra ir tokių konteinerių žemėlapis – jį rasite http://rūšiuojam.lt/žemėlapis.
  • taip pat savo klientams sudarome galimybę rūšiuoti popierių laiptinėje. Joje pastatome nereikalingai korespondencijai skirtą konteinerį. Jei pageidaujate šios paslaugos, kreipkitės telefonu 8 (700) 70001.

Ar galiu sutaupyti, pradėjęs rūšiuoti?

Taip. Pradėję rūšiuoti antrines žaliavas mūsų klientai paprastai gauna nuo 25 iki 30 procentų mažesnes sąskaitas už atliekų išvežimą nei anksčiau. Taip yra todėl, kad antrinės žaliavos (stiklas, popierius ir plastamasė) yra išvežamos nemokamai.