Apmokėjimas

Ką daryti jei negavau sąskaitos iki mėn. 15 d. ?

Jeigu negavote sąskaitos iki mėn. 15 d., prašome kreiptis į mūsų įmonę tel. 8 700 70001 arba rašyti el. paštu saskaitos@vsa.lt. Mūsų darbuotojai suteiks Jums visą informaciją apie išrašytas sąskaitas ir mokėtinas sumas.

Kokie yra atsiskaitymo už paslaugas būdai juridiniams asmenims?

  • Bankiniu pavedimu (klientai atsiskaityti už paslaugas gali atlikdami pavedimą bet kurio banko padalinyje arba per elektroninę bankininkystę).
  • Mokėjimo kortele (atsiskaityti už paslaugas mokėjimo kortele galima atvykus į bendrovės biurą).
ja-klientu_aptarnavimas

Kokie yra atsiskaitymo už paslaugas būdai fiziniams asmenims?

  • Bankiniu pavedimu (klientai atsiskaityti už paslaugas gali atlikdami pavedimą bet kurio banko padalinyje arba per elektroninę bankininkystę).
  • Mokėjimo kortele (atsiskaityti už paslaugas mokėjimo kortele galima atvykus į bendrovės biurą).
fa-klientu_aptarnavimas

Aptarnavimas

Gyvenu daugiabutyje, jame atliekos metamos į vamzdį laiptinėje (šachtą). Į ką kreiptis, jei vamzdis užsikemša ar sulūžta jo durelės?

Turėtumėte informuoti namo administratorių, kuris susisieks su jūsų namą prižiūrinčia dezinfekavimo įmone. „VSA Vilnius“ atliekų išmetimo šachtos neprižiūri, o tik išveža iš jos surinktas atliekas.

Ką daryti, jei mūsų kieme automobiliai nuolat užstato konteinerius? Kam pranešti šių automobilių numerius?

Ši problema aktuali ne tik atliekų vežėjams, bet ir gaisrininkams ar greitosios pagalbos patruliams: dėl perpildytos aikštelės jie taip pat negali pasiekti vieno ar kito objekto.

Jei jūsų kieme automobiliai nuolat užstato konteinerius, turėtumėte kreiptis į savo namo administratorių, kuris kartu su savivaldybės insitucijomis turėtų imtis stovėjimo aikštelės perplanavimo arba automobilių stovėjimo ženklų iniciavimo kieme.

Ar tiesa, kad išrūšiuotos atliekos išmetamos sąvartyne drauge su kitomis atliekomis?

Iš gyventojų / įmonių surinktos tvarkingai išrūšiuotos antrinės žaliavos perduodamos į supirkimo punktus. Į sąvartyną iš rūšiavimo konteinerių patenkta tik tos atliekos, kurių negalima perdirbti arba kurios yra sugadintos (pvz., užterštos riebalais ar pavojingomis medžiagomis). Gyventojai klysta, manydami, kad buitines atliekas ir antrines žaliavas surenka tas pats automobilis, bet atkreipiame dėmesį, kad modernūs atliekas surenkantys automobiliai turi skirtingas sekcijas buitinėms ir skirtingoms antrinėms žaliavoms (plastikui / stiklui).

Nuo konteinerio juntamas dvokas. Ką daryti?

Konteineriai gali skleisti nemalonų kvapą, jei gyventojai į juos išmeta skystų atliekų. Šios maišosi su kitomis atliekomis ir rūgsta bei pūva. Kad nebūtų blogo kvapo, prašome nemesti skystų atliekų į konteinerį. „VSA Vilnius“ vieną kartą per metus nemokamai dezinfekuoja konteinerius Vilniaus mieste. Šią paslaugą galima užsakyti ir papildomai mūsų internetinėje paslaugų užsakymo sistemoje arba kreipiantis į mus tiesiogiai.

Vykstame atostogauti. Ar galime atsisakyti jūsų paslaugų mėnesiui?

Jei norite, kad kurį laiką nevežtume atliekų iš jūsų kiemo, prašome apie tai informuoti mus ne vėliau kaip prieš mėnesį, užpildę susisiekimo formą arba el. paštu saskaitos@vsa.lt.

Mūsų kiemo konteineris perpildytas. Ką daryti?

Jei gyvenate nuosavoje namų valdoje ir matote, kad konteineris užpildomas anksčiau negu yra aptarnaujamas, turėtumėte informuoti atliekų vežėjus (jūsų kiemo konteinerius aptarnaujančios įmonės rekvizitus rasite ant konteinerio), kurie pasiūlys sudaryti dažnesnį atliekų išvežimo grafiką arba įsigyti antrinių žaliavų konteinerį, kad galėtumėte rūšiuoti antrines žaliavas ir tokiu būdu buitinių atliekų sukauptumėte mažiau. Taip pat galite užsisakyti papildomą (vienkartinį / reguliarų) atliekų vežimą. Dėl papildomo atliekų surinkimo prašome mus informuoti tiesiogiai žemiau nurodytais kontaktais.

Jeigu gyvenate daugiabutyje name ir matote, kad kiemo atliekų konteineris reguliariai užpildomas anksčiau negu yra aptarnaujamas – prašome informuoti jūsų adreso administratorių apie šią situaciją – kuris turėtų susisiekti su mūsų įmone ir aptarti atliekų išvežimo grafiko keitimą.

Antrinės žaliavos

Kada rūšiavimo konteineriai bus mano kieme?

Naujai užsakytų rūšiavimo konteinerių pristatymo terminas – iki 3 d.d. po užsakymo pateikimo.

Kaip gauti rūšiavimo konteinerius?

Konteinerius, kurių talpa 0,12 m3 ir 0,24 m3, klientai turi įsigyti už savo lėšas. O didesnius konteinerius, kurių talpa 0,66 m3, 0,77 m3 ir 1,1 m3 , klientams suteikiame naudoti nuomos pagrindais.

Dėl rūšiavimo konteinerių prašome skambinkite mums telefonu 8 700 70001 arba užpildykite formą mūsų internetinėje paslaugų užsakymo sistemoje.

Kodėl už buitinių atliekų išvežimą reikia mokėti, o už antrinių žaliavų – ne?

Buitinės atliekos yra vežamos į MBA gamyklą (Mechaninio biologinio apdorojimo įrenginius), kur apmokestinama kiekviena tona pristatytų atliekų. Tuo tarpu antrinės žaliavos gabenamos į perdirbimo punktus, t.y. už priduotas perdirbimui atliekas mūsų įmonė gauna atlygį (todėl jų surinkimas gyventojams yra nemokamas).

Kaip siūlytumėte rūšiuoti atliekas, jei mano daugiabučių namų kieme iki šiol nėra rūšiavimo konteinerių?

Pirmiausia rekomenduojame susisiekti su mumis ir išsikviesti vežėją, kuris profesionaliai įvertins rūšiavimo konteinerių pastatymo galimybę jūsų kieme (ar kiemas ne per mažas, ar nėra pernelyg užstatomas automobiliais).

  • Taip pat galite mesti antrines žaliavas į kitą artimiausią rūšiavimo konteinerį. Vilniaus mieste 300 m spinduliu tikrai rasite rūšiavimo konteinerių, į juos šiukšles galima išnešti vedžiojant šunį ar pakeliui į darbą. Internete yra ir tokių konteinerių žemėlapis – jį rasite čia.

Ar galiu sutaupyti, pradėjęs rūšiuoti?

Taip. Mūsų klientams, besinaudojantiems Komunalinių atliekų tvarkymo paslauga, antrines žaliavas surenkame nemokamai. Konteinerius antrinėms žaliavoms rūšiuoti klientai įsigyja priklausomai nuo konteinerio dydžio, savo lėšomis arba nuomos pagrindais.

Įsigiję antrinių žaliavų konteinerį / -ius ir pradėję rūšiuoti antrines žaliavas, įvertinsite, kokio dažnumo Komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų jums reikia ateityje. Būsime dėkingi, jei mus apie tai patys informuosite, kad galėtume peržiūrėti aptarnavimo grafiką ir paslaugų įkainius, atsižvelgiant į jūsų sukaupiamą atliekų kiekį.

Jei turite klausimų ar pastebėjimų, nedvejodami kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais

UAB „VSA Vilnius“
Lentvario g. 15
02300 Vilnius
Tel. 8 700 70001

El. p. saskaitos@vsa.lt

I – V 8.00 val. – 17.00 val.
Pietų pertrauka
12.00 val. – 13.00 val.